תעבורה

התחום המשפטי של דיני התעבורה הוא אחד התחומים העמוסים ביותר היום בבתי המשפט וניתן לראות מאות ואלפי תיקים המגיעים לבתי המשפט בתחום ייחודי זה. אם כן, הדרישה לייצוג משפטי בדיני תעבורה היא משמעותית ומהווה חלק חשוב בעבודתם של עורכי הדין בישראל. ייצוג משפטי של עורך דין לענייני תעבורה יכול להתמקד ב-2 דרכים שונות כאשר הראשונה היא ייצוג הגנתי מלא הטוען כי המואשם בעבירה חף מכל דין, והדרך השנייה היא להתמקד במשא ומתן מול התובעים (בדרך כלל חברת ביטוח או אדם פרטי) בכדי להפחית מהעונש המקסימלי המוגדר בחוקי התעבורה בישראל.

עבירות נפוצות בתחום דיני התעבורה

העבירות הנפוצות ביותר בתחום דיני התעבורה בישראל מתחלקות ל-4 קטגוריות:
נהיגה בשכרות.
תאונות דרכים.
עבירות תנועה.
פסילה מנהלית.

עורך דין מומחה לדיני תעבורה תפקידו לייצג את הנאשם או הנאשמים ולוודא כי הזכויות שלהם ישמרו לאורך כל ההליך המשפטי. כחלק מייצוג המשפטי, עורך הדין לענייני תעבורה מנסח את כתב ההגנה של המואשם בעבירות תעבורה ומכין את הטיעונים שיוצגו בעת הדיונים בבית המשפט.

הגנה משפטית או הודעה באשמה עם עונש מינימלי?

ההחלטה לגבי דרך ניהול התיק של המואשם והטענות שיועלו מול בית המשפט ומול התובעים היא בידיים של המואשם, אך בכדי שהניהול התיק יהיה מקצועי ומכוון מטרה, חשוב ביותר לקבל ייעוץ משפטי מעורך דין בעל ניסיון בדיני תעבורה.

כאשר מגיעים להחלטה האם לפעול להגנה משפטית על חפות מלאה או להגיע לעסקת טיעון לעונש מינימלי, צריך לקחת בשיקול רב את כל ההשלכות של כל בחירה. לפיכך, ייעוץ וליווי משפטי במקרה זה הוא קריטי לקידום האינטרסים של המואשם בעבירה.

פנייה לעורך דין לייצוג משפטי

בכדי לקבל ייצוג משפטי הולם בבית המשפט וייעוץ משפטי מקצועי, מומלץ לבחור במשרד עורכי דין בעל ניסיון בתחום התעבורה. אחד ממשרדי עורכי הדין המובילים כיום בתחום דיני תעבורה
הוא משרד עורכי דין אמנון גולן ושות’.

אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ מציע ייעוץ וליווי משפטי לדיני תעבורה

אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ מספק שירותים משפטיים מקצועיים בנושאי תעבורה כבר למעלה מעשור ללקוחות בכל רחבי הארץ ואתם מוזמנים להצטרף ללקוחות המרוצים של המשרד ולקבל ייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר.

תעבורה

התחום המשפטי של דיני התעבורה הוא אחד התחומים העמוסים ביותר היום בבתי המשפט וניתן לראות מאות ואלפי תיקים המגיעים לבתי המשפט בתחום ייחודי זה. אם כן, הדרישה לייצוג משפטי בדיני תעבורה היא משמעותית.

המשך לקרוא

פלילי

הדין הפלילי בישראל מוסדר בחוק העונשין ובחקיקות נוספות אשר הועלו במהלך השנים. עבירה פלילית היא למעשה התנהגות שלילית הפוגעת בחיי החברה במדינת ישראל והיא פועלת כנגד החוקים הכתובים בדין הפלילי.

המשך לקרוא

מקרקעין

עסקאות נדל"ן מתבצעות בישראל בכל יום ומי שאחראים על סגירת העסקאות הללו מבחינה משפטית הם עורכי הדין העוסקים בנושאי מקרקעין. תחום המקרקעין בישראל הוא אחד מהתחומים המשפטיים המורכבים ביותר .

המשך לקרוא

תביעות נזיקין

דיני הנזיקין בבתי המשפט בישראל דנים ב-2 נושאים עיקריים הנוגעים לכל אחד אשר תובע אחריות של צד אחר לנזק פיזי או אישי הנגרם לו: אחריות הנתבע, אם קיימת או לא על הנזק.

המשך לקרוא

דיני משפחה

נהוג לחשוב כי דיני משפחה מתייחסים לנושא גירושין בלבד, אך למעשה זהו תחום רחב מאוד העוסק בנושאים הנוגעים לזכויות והחובות של אדם בישראל בהתאם לסטטוס האישי שלו.

המשך לקרוא

הוצאה לפועל

דיני הוצאה לפועל מסדירים את השלבים של ההליך המורכב של הוצאה לפועל המיועד לטיפול של רשות האכיפה והגבייה בישראל. זהו הליך בירוקרטי ומשפטי אשר יכול להשפיע באופן משמעותי על העתיד הכלכלי.

המשך לקרוא