תביעת לשון הרע באינטרנט

הרשתות החברתיות בכלל ופייסבוק בפרט הביאו לסוג תקשורת חדש בעולם אשר מאפשר קשר ישיר עם אנשים מכל קצוות תבל בלחיצת כפתור. החיבור המהיר הזה בין אנשים הביא ליכולת העברת מידע בצורה מדהימה אך גם הביא לכך שאנשים מעבירים מסרים פוגעים לאנשים אחרים גם כן בלחיצת כפתור. צורת הפגיעה הזו באנשים הגיעה גם לבתי המשפט והיום ניתן לראות הצפה של בקשות לתביעת לשון הרע באינטרנט.

תביעת לשון הרע בפייסבוק – תביעת שיימינג

כאמור, הרשת החברתית פייסבוק תופסת את רוב הנתח של התביעות הנוגעות ללשון הרע. כאשר פוגעים באדם אישית דרך תגובה לפוסט או באמצעות פוסט שיימינג, ניתן להגיש נגד הכותב תביעת לשון הרע בפייסבוק. את כתב התביעה כדאי לנסח יחד עם עורך דין מקצועי לתביעות לשון הרע, ולהגיש אותו לבית המשפט. חשוב לדעת כי ברגע שיש תיעוד לאמירות של הצד הפוגע, אין דרך אמיתית להתחמק מהמילים שנכתבו. אם הרגשתם שפגעו בכם אישית דרך הודעת מסנג’ר או דרך תגובה לפוסט או פוסט, אל תמתינו ותשמרו מייד צילום מסך של הכיתוב.

תביעת לשון הרע והוצאת דיבה ברשתות החברתיות

הגשת תביעת לשון הרע והוצאת דיבה ניתן כאמור לבצע יחד עם עורך דין העוסק בתחום דיני לשון הרע. עורך דין מקצועי יידע לנסח עבורכם כתב תביעה תקין משפטית אשר יעמיד אתכם בעמדה חזקה מול כתב ההגנה שייצא בסופו של דבר מהצד הפוגע. בנוסף, עורך הדין ייצג אתכם בבית המשפט בדיונים בנוגע לתביעה שלכם ויכין אתכם, ואת הטענות שלכם, בצורה מקצועית ליום הדיון.

פיצוי בגין תביעת לשון הרע ללא הוכחת נזק

האם כדאי להגיש תביעת לשון הרע באינטרנט? התשובה היא בהחלט כן! תביעת לשון הרע הקשורה לתכתובות באינטרנט ניתן להגיש אותה כתביעת לשון הרע ללא הוכחת נזק. למעשה, אתם לא נדרשים להוכיח נזק במידה ונפגעתם, והפגיעה במוניטין ובכבוד האישי שלכם יכולה לעמוד גם כצד עיקרי בדיונים בבית המשפט.

אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ מציע ליווי משפטי בתביעת לשון הרע באינטרנט

אם אתם זקוקים לליווי משפטי לתביעת לשון הרע ברשתות החברתיות, אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ הוא הכתובת עבורכם! אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ נחשב לאחד המשרדים המובילים כיום בניהול תיקי תביעות לשון הרע הנוגעות לתכתובות באינטרנט.

ליטיגציה אזרחית

תביעות אזרחיות המגיעות לכתלי בית המשפט מגיעות לדיונים מול שופט כאשר לצד התובע ולצד הנתבע יש אפשרות להעלות טענות בנוגע

קרא עוד >

כתבה בכאן דרום

באם הואשמת באישום פלילי, לא משנה באיזה תיק מדובר, תזדקק באופן מידי לעורך דין מנוסה ומקצועי בפלילים שיציב את צרכיך

קרא עוד >