תביעת דיבה ולשון הרע

“אמנון גולן משרד עורכי דין ושות'” הוקם על ידי עו”ד אמנון גולן. המשרד קיים 12 שנים, ובו ישנם חמישה עורכי הדין מובילים. בנוסף לתחומי הנזיקין, האזרחי/מסחרי, ליטיגציה אזרחית, ירושות, עיזבונות, מקרקעין, ובתחומי תמ”א 38 (חיזוק בפני רעידות אדמה), המשרד עוסק גם בתחום תביעת דיבה ולשון הרע, תביעת דיבה ללא הוכחת נזק וגם תביעת הוצאת דיבה. 

תביעת דיבה ולשון הרע מתרחשת כאשר מתקיימת פגיעה במשלח-ידו של האדם, במוצאו או בדתו, במינו, או כאשר מתרחש ביזוי ו/או השפלה של האדם. הדבר נבחן בצורה אובייקטיבית על ידי סמכות משפטית, על מנת להבין האם המשמעות אכן מצדיקה תביעת דיבה ולשון הרע. 

על מנת להבין האם אכן התרחשה הוצאת דיבה ו/או לשון הרע, יש להיוועץ בעורך דין מנוסה בתחום. חשוב להבין כי לא כל פרסום שקרי הוא הוצאת דיבה. למעשה אין הבדל בין תביעת הוצאת דיבה לבין תביעת לשון הרע מבחינה משפטית.

במציאות הישראלית ניתן לשמוע לא מעט מלים כמו הוצאת דיבה או לשון הרע וכדאי להבין לעומק מתי אכן מדובר בלשון הרע אשר מצדיקה תביעת הוצאת דיבה ולשון הרע. מי שלמעשה חשוף יותר מכל אל תביעת הוצאת דיבה ולשון הרע, הם אנשי ציבור, אנשי תקשורת, אנשי עסקים, עורכי דין, רופאים ובעלי מקצועות חופשיים נוספים וכן חברות ענק למיניהם. אך גם אנשים מן הישוב לא פעם נתבעים או מגישים תביעת דיבה ולשון הרע. כמו כן, ניתן להגיש תביעת דיבה ללא הוכחת נזק במידת הצורך, אך במקרה כזה, כדאי שיהיה מאחוריכם גב משפטי חזק, קרי משרד עורכי דין מעולה. 

משרד עורכי דין אמנון גולן ושות’ הוא בדיוק משרד כזה. הותק, הנסיון, היחס האישי, המקצועיות – כל אלה הופכים אותנו למשרד עורכי דין מוביל ובעל מוניטין. אנחנו שומעים על תביעות דיבה בחדשות, קוראים על זה בעיתונים וברשתות החברתיות, אנשים תובעים ונתבעים כל הזמן. לא תמיד קיימת עילה מספקת לתביעות הללו. על מנת להבין לעומק מתי כן ישנה עילה לתביעה ומתי לא מומלץ להגיש תביעה, יש להיוועץ בעורך דין שמתמחה בתחום. במשרד עורכי דין אמנון גולן ושות’ ישנם חמישה עורכי דין מובילים אשר בין היתר מתמחים גם בתחום תביעות הדיבה ולשון הרע.

ליטיגציה אזרחית

תביעות אזרחיות המגיעות לכתלי בית המשפט מגיעות לדיונים מול שופט כאשר לצד התובע ולצד הנתבע יש אפשרות להעלות טענות בנוגע

קרא עוד >

כתבה בכאן דרום

באם הואשמת באישום פלילי, לא משנה באיזה תיק מדובר, תזדקק באופן מידי לעורך דין מנוסה ומקצועי בפלילים שיציב את צרכיך

קרא עוד >