תביעות נזיקין

דיני הנזיקין בבתי המשפט בישראל דנים ב-2 נושאים עיקריים הנוגעים לכל אחד אשר תובע אחריות של צד אחר לנזק פיזי או אישי הנגרם לו: אחריות הנתבע, אם קיימת או לא על הנזק.

קביעת פיצוי הנתבע לצד התובע במשפט דיני נזיקין.

כאשר אדם נפגע מתקיפה, רשלנות מקצועית, לשון הרע, תאונת דרכים או תאונת עבודה, יש לו את הזכות לתבוע את הצד שמבחינתו אשם בפגיעה שלו. את התביעה הוא יכול להגיש יחד עם עורך דין העוסק בדיני נזיקין ולקבל ייצוג משפטי בדיונים בבית המשפט. מכיוון שבתי המשפט עמוסים לאורך כל השנה בתביעות בדיני נזיקין, יש רצון רב של בתי המשפט לסגור את נושא האחריות והפיצוי כבר בדיונים הראשונים ולהביא לפתרון הצד הנפגע. אך עם זאת, בתי המשפט לא מקבלים כל טענה על נזק ויש צורך במסמכים המאשרים זאת, אם זה מסמכים רפואיים, עדות של צד שלישי ואף סרטוני וידאו והקלטות.

 

להשיג את הפיצוי הכספי הגבוה ביותר

אם נפגעתם פיזית או כבודכם נרמס בגלל התנהגות של אדם, קבוצה או גוף מסויים, אין סיבה שלא תדרשו פיצוי. כאשר אתם תובעים צד אחר שפגע בכם, יתכן שתוכלו למנוע פגיעות באנשים אחרים בעתיד. ההרתעה יכולה בהחלט לעזור במקרה זה ובמידה ותזכו במשפט, תזכו לפיצוי ותוכלו לייצר הרתעה ממשית לאותו גוף, חברה או אדם אשר פגע בכם. על מנת שתוכלו להשיג את הפיצוי הכספי הגבוה ביותר לתביעה שלכם, מומלץ לפנות למשרד עורכי דין מקצועי ומנוסה בתחום תביעות נזיקין.

ייעוץ וליווי משפטי לתביעות נזיקין דרך אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ 

משרד עורכי דין אמנון גולן ושות’ מציע לכם ליווי אישי וייעוץ משפטי לתביעת הנזיקין שלכם. עורכי הדין המקצועיים של אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ ינסחו עבורכם את כתב התביעה בצורה המקצועית ביותר ויכינו אתכם לדיונים בבית המשפט. לעיתים רבות, לא מוגשות תביעות נזיקין מתוך חוסר זמן או חוסר רצון להתעמת עם הצד השני. במקרה זה, ליווי משפטי של עורך דין יסייע בהחלט ויאפשר לאנשי מקצוע לטפל בתביעה שלכם בצורה מקצועית ויעילה.

תעבורה

התחום המשפטי של דיני התעבורה הוא אחד התחומים העמוסים ביותר היום בבתי המשפט וניתן לראות מאות ואלפי תיקים המגיעים לבתי המשפט בתחום ייחודי זה. אם כן, הדרישה לייצוג משפטי בדיני תעבורה היא משמעותית.

המשך לקרוא

פלילי

הדין הפלילי בישראל מוסדר בחוק העונשין ובחקיקות נוספות אשר הועלו במהלך השנים. עבירה פלילית היא למעשה התנהגות שלילית הפוגעת בחיי החברה במדינת ישראל והיא פועלת כנגד החוקים הכתובים בדין הפלילי.

המשך לקרוא

מקרקעין

עסקאות נדל"ן מתבצעות בישראל בכל יום ומי שאחראים על סגירת העסקאות הללו מבחינה משפטית הם עורכי הדין העוסקים בנושאי מקרקעין. תחום המקרקעין בישראל הוא אחד מהתחומים המשפטיים המורכבים ביותר .

המשך לקרוא

תביעות נזיקין

דיני הנזיקין בבתי המשפט בישראל דנים ב-2 נושאים עיקריים הנוגעים לכל אחד אשר תובע אחריות של צד אחר לנזק פיזי או אישי הנגרם לו: אחריות הנתבע, אם קיימת או לא על הנזק.

המשך לקרוא

דיני משפחה

נהוג לחשוב כי דיני משפחה מתייחסים לנושא גירושין בלבד, אך למעשה זהו תחום רחב מאוד העוסק בנושאים הנוגעים לזכויות והחובות של אדם בישראל בהתאם לסטטוס האישי שלו.

המשך לקרוא

הוצאה לפועל

דיני הוצאה לפועל מסדירים את השלבים של ההליך המורכב של הוצאה לפועל המיועד לטיפול של רשות האכיפה והגבייה בישראל. זהו הליך בירוקרטי ומשפטי אשר יכול להשפיע באופן משמעותי על העתיד הכלכלי.

המשך לקרוא