רישום זכויות במקרקעין

כל מי שמבקש לרכוש דירה, בית או קרקע למטרות שונות, מחוייב בחתימת חוזה חכירה מול רשות מקרקעי ישראל, דבר אשר מקנה לו זכויות בקרקע הנ”ל, אך למעשה הבעלות על הקרקע נותרת בידי רשות מקרקעי ישראל. כך רוכש הדירה, הבית או הקרקע מקבל זכויות חכירה אשר נרשמות בטאבו. באופן הזה כל בית ודירה מקבלים מעין תעודה מזהה שהיא מספר גוש ומספר חלקה שנרשמים בטאבו. באופן הזה, קל מאוד לאתר כל נכס.

על מנת לבצע רישום זכויות במקרקעין, מומלץ להעזר בעורך דין מומחה בתחום המקרקעין. משרד “אמנון גולן משרד עורכי דין ושות'” הוקם על ידי עו”ד אמנון גולן. המשרד קיים 12 שנים, ובו ישנם חמישה עורכי הדין מובילים שעוסקים בתחומים כמו רישום זכויות במקרקעין, רישום בתים משותפים, שכירויות למגורים, שכירויות לנכסים מסחריים ועוד. בנוסף לתחומי הנזיקין, המשרד עוסק בתחום האזרחי/מסחרי, ליטיגציה אזרחית, ירושות, עיזבונות, מקרקעין, ובתחומי תמ”א 38 (חיזוק בפני רעידות אדמה). אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ הוא משרד בעל מוניטין, מקצועי מעל לכל, והכי חשוב, מעניק יחס אישי ואדיב לכל לקוח באשר הוא. המשרד מציע שרות רישום זכויות במקרקעין במהירות ובמקצועיות, יודע לטפל היטב בנכסים אשר אינם רשומים בטאבו ונותן פתרון מקיף שלם ומושלם לכל ענייני מקרקעין. 

חשוב להבין כי גם כאשר הנכס אינו רשום בטאבו, רשות מקרקעי ישראל עדיין מנהלת אותו. למעשה ישנן שתי רשויות אחראיות – האחת היא טאבו, שזאת לשכת רישום המקרקעין, והשניה היא מינהל מקרקעי ישראל.

בשתי הרשויות הללו מתבצע רישום זכויות במקרקעין. ישנו חוק המקרקעין אשר לשכת רישום מקרקעין פועלת על פיו ואשר בפנקסיו ניתן לראות זכויות של מקרקעין, עסקאות נדל”ן למיניהן, פסקי דין וצווי בימ”ש בכל הקשור למקרקעין. כשפלוני מעוניין ברכישת נדל”ן או קרקע, הוא רשאי באמצעות עורך דינו להוציא נסח טאבו. נסח טאבו הוא מסמך המעיד על רישום הכנס בלשכת מקרקעין על כל פרטיו. באופן הזה ניתן לקבל מידע על הבעלות, על ההלוואות ועוד.

אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ מציעים לכם מגוון שרותים מקצועיים, ביניהם רישום בתים משותפים, בדיקת שכירויות למגורים וכן שכירויות לנכסים מסחריים. כל מי שמבקש לרכוש או לשכור מוזמן למשרדינו לפגישת הכרות.

ליטיגציה אזרחית

תביעות אזרחיות המגיעות לכתלי בית המשפט מגיעות לדיונים מול שופט כאשר לצד התובע ולצד הנתבע יש אפשרות להעלות טענות בנוגע

קרא עוד >

כתבה בכאן דרום

באם הואשמת באישום פלילי, לא משנה באיזה תיק מדובר, תזדקק באופן מידי לעורך דין מנוסה ומקצועי בפלילים שיציב את צרכיך

קרא עוד >