פלילי

הדין הפלילי בישראל מוסדר בחוק העונשין ובחקיקות נוספות אשר הועלו במהלך השנים. עבירה פלילית היא למעשה התנהגות שלילית הפוגעת בחיי החברה במדינת ישראל והיא פועלת כנגד החוקים הכתובים בדין הפלילי. אדם המואשם בעבירה פלילית עומד מול כתב אישום אשר יכול להעמיד אותו במצב של זכאי או במצב של מורשע. כאשר עומד מול אדם בישראל כתב אישום, הוא יכול לפנות לייצוג משפטי של עורך דין העוסק בתחום הדין הפלילי ולהתמודד מול ההאשמות נגדו בבית המשפט.

ישנם 4 יסודות בסיסיים שהמואשם צריך לעמוד בהם בכדי שתיהיה לו אחריות על מעשה פלילי:
יסוד נפשי של המואשם בעת העבירה.
אחריות אישית של המואשם על העבירה שביצע.
העדר סייגים לאחריות הפלילית כגון הגנה עצמית.
כשרות פלילית – מי שאינו קטין ואינו מוגדר כחולה נפש.
ניסוח כתב הגנה והכנת הטענות לבית המשפט

כאשר אדם מואשם בעבירה פלילית הוא ידרש להגיש כתב הגנה כנגד כתב התביעה נגדו. בנוסף, ביום הדיון בבית המשפט הוא ידרש להעלות את הטענות שלו לגבי המקרה בכדי להגן על עצמו מפני הרשעה בעבירה פלילית.

במקרה זה, יש חשיבות רבה לליווי משפטי של עורך דין בתחום הפלילי על מנת לבצע 2 דברים עיקריים:
ניסוח כתב הגנה שיהווה בסיס לטיעונים בדיונים בבית המשפט. הכנת המואשם לקראת הדיון הקרוב והדיונים הבאים, עם טענות ברורות וממוקדות הנוגעות לכתב התביעה.

פנייה למשרד עורכי דין בתחום הפלילי

ייצוג וליווי משפטי מקצועי של עורך דין בתחום הפלילי ניתן לקבל ממשרד עורכי הדין אמנון גולן ושות’. עם ניסיון של מעל ל-12 שנים עם ניהול וייצוג מאות תיקים בדין הפלילי, צוות המשרד מסייע ללקוחות, המואשמים בעבירות פליליות, לקבל ייצוג משפטי מקצועי להגנה שלהם מפני הרשעה בבית המשפט.

עורך דין פלילי דרך אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’

לצוות המקצועי של אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ ניתן לפנות דרך האתר בדף ‘צור קשר’ או להתקשר ישירות למספר הטלפון המופיע בראש האתר. עורכי הדין של משרד אמנון גולן ושות’ ילווה אתכם לאורך כל תהליך התביעה על מנת לשמור על הזכויות שלכם ולהוביל את הדיונים בבית המשפט בכדי שהטענות שלכם יתנו את הטון ויגנו עליכם מפני הרשעה.

תעבורה

התחום המשפטי של דיני התעבורה הוא אחד התחומים העמוסים ביותר היום בבתי המשפט וניתן לראות מאות ואלפי תיקים המגיעים לבתי המשפט בתחום ייחודי זה. אם כן, הדרישה לייצוג משפטי בדיני תעבורה היא משמעותית.

המשך לקרוא

פלילי

הדין הפלילי בישראל מוסדר בחוק העונשין ובחקיקות נוספות אשר הועלו במהלך השנים. עבירה פלילית היא למעשה התנהגות שלילית הפוגעת בחיי החברה במדינת ישראל והיא פועלת כנגד החוקים הכתובים בדין הפלילי.

המשך לקרוא

מקרקעין

עסקאות נדל"ן מתבצעות בישראל בכל יום ומי שאחראים על סגירת העסקאות הללו מבחינה משפטית הם עורכי הדין העוסקים בנושאי מקרקעין. תחום המקרקעין בישראל הוא אחד מהתחומים המשפטיים המורכבים ביותר .

המשך לקרוא

תביעות נזיקין

דיני הנזיקין בבתי המשפט בישראל דנים ב-2 נושאים עיקריים הנוגעים לכל אחד אשר תובע אחריות של צד אחר לנזק פיזי או אישי הנגרם לו: אחריות הנתבע, אם קיימת או לא על הנזק.

המשך לקרוא

דיני משפחה

נהוג לחשוב כי דיני משפחה מתייחסים לנושא גירושין בלבד, אך למעשה זהו תחום רחב מאוד העוסק בנושאים הנוגעים לזכויות והחובות של אדם בישראל בהתאם לסטטוס האישי שלו.

המשך לקרוא

הוצאה לפועל

דיני הוצאה לפועל מסדירים את השלבים של ההליך המורכב של הוצאה לפועל המיועד לטיפול של רשות האכיפה והגבייה בישראל. זהו הליך בירוקרטי ומשפטי אשר יכול להשפיע באופן משמעותי על העתיד הכלכלי.

המשך לקרוא