עורך דין לתיקי גירושים

תהליך גירושין אשר מסתיים בסכסוך בין בני הזוג הגרושים, יוצר לעיתים כדור שלג שגודל ומתעצם עם השנים עד שהצדדים מגיעים לבית המשפט. מדינת ישראל מודעת למצב הזה ולכן בשנת 2017 חוקק חוק המחייב כל זוג המעוניין להתגרש, לגשת לגישור ולנסות להגיע להסכמות שימנעו את הפנייה לערכאות המשפטיות. אך עם זאת, עדיין קיימים תיקי גירושים אשר נגררים לדיונים בלתי פוסקים בבתי המשפט. אם אתם נמצאים במצב כזה, כדאי לכם לפנות לעורך דין לתיקי גירושים. עורך דין המתמחה בדיני משפחה ומטפל בתיקי גירושין ידע לייעץ לכם מבחינה משפטית איך לעבור את הדיונים בבית המשפט כשהטענות שלכם נותנות את הטון בדיונים. לעיתים פתרון טכני אשר מוסכם על שני בני הזוג הגרושים, יכול להביא לשגרה בריאה יותר של בני הזוג ושל הילדים המשותפים.

עורך דין לתיקי גירושין מנוסה

אם החלטתם לפנות לעורך דין לתיקי גירושין, כדאי שתפנו לעורך דין בעל ניסיון בדיני משפחה. עורך דין מקצועי עם ניסיון בייצוג לקוחות בבתי משפט השלום (האחראים על דיני משפחה) יוביל אתכם בצורה נכונה למציאת הפתרון המשפטי לבעיה שלכם עם בן או בת הזוג הגרושים.

איך להצליח בטיפול בתיקי גירושים?

הצלחה בטיפול בתיקי גירושים לא נמדדת בכמות או באיכות אלא נמדדת לאורך זמן. ברגע שמוצע פתרון טכני המוסכם על שני בני הזוג הגרושים, ניתן לבדוק בטווח של חודשים ושנים האם הפתרון הביא לסיום הסכסוך וליחסים תקינים בין 2 הצדדים.

טיפול בתיקי גירושין במצבים של חוסר שוויון

חוסר שוויון בתיקי גירושין יכול לבוא לידי ביטוי בפן הכלכלי, כאשר לצד אחד יש מימון גדול יותר לניהול סכסוך משפטי ארוך ויקר. לפיכך, טיפול בתיקי גירושין צריך להיות ממוקד ומקצועי על מנת לא לגרור את שני הצדדים למסכת ארוכה של דיונים בבית המשפט.

אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ מציע עורך דין לתיקי גירושים

על מנת שתוכלו לקדם את הדיונים בבית המשפט לפתרון משפטי מהיר ומוסכם לשני הצדדים, מומלץ שתפנו לצוות אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ המציע שירות אישי ומקצועי של עורך דין לתיקי גירושים. צוות אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ כולל עורכי דין לדיני משפחה מהטובים בארץ אשר יסייעו לכם להגיע לפתרון משפטי באופן הטוב ביותר.

ליטיגציה אזרחית

תביעות אזרחיות המגיעות לכתלי בית המשפט מגיעות לדיונים מול שופט כאשר לצד התובע ולצד הנתבע יש אפשרות להעלות טענות בנוגע

קרא עוד >

כתבה בכאן דרום

באם הואשמת באישום פלילי, לא משנה באיזה תיק מדובר, תזדקק באופן מידי לעורך דין מנוסה ומקצועי בפלילים שיציב את צרכיך

קרא עוד >