סכסוכים בעסק המשפחתי

על פניו, להיות הבעלים של עסק משפחתי נשמע נפלא. דור ההורים מקימים עסק, העסק מצליח והילדים, מטבע הדברים, בבוא היום נכנסים לתוך העסק. זאת נשמעת אידיליה נהדרת אך לא תמיד זה כך. 

לא פעם בני משפחה מוצאים את עצמם חשופים אל סכסוכים בעסק המשפחתי, העלולים לפרוץ ללא הכנה מוקדמת. בני אותה משפחה אשר עובדים יחד בעסק אף נמצאים בסיכון גבוה ליצור סכסוך בעסק משפחתי. סכסוכים בעסק המשפחתי עלול לסכן לא רק את העסק אלא את השלמות של המשפחה כולה.

משרד “אמנון גולן משרד עורכי דין ושות'” הוקם על ידי עו”ד אמנון גולן. המשרד קיים 12 שנים, שבו ישנם חמישה עורכי הדין מובילים, שמתמחים בכל הקשור אל סכסוכים בעסק המשפחתי. בנוסף להתמחות ומתן פתרונות במקרים של סכסוכים בעסק המשפחתי, המשרד עוסק בתחומי הנזיקין, בתחום האזרחי/מסחרי, ליטיגציה אזרחית, ירושות, עיזבונות, מקרקעין, ובתחומי תמ”א 38 (חיזוק בפני רעידות אדמה). 

אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ הוא משרד עורכי דין סכסוך בעסקים משפחתיים מהמובילים בארץ.

אז איך מתמודדים עם סכסוך בעסק משפחתי? אופן ההתמודדות עם סכסוך בעסק המשפחתי הוא בעל חשיבות רבה והוא זה אשר יכריע בסופו של דבר אם המשפחה תישאר שלמה והעסק ימשיך לשגשג או שהעסק יקרוס וכל העבודה הקשה של שנים רבות תרד לטמיון.

אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ מאמינים כי ניתן לצאת מחוזקים מכל סכסוך בעסק המשפחתי. לשם כך יש צורך באנשי מקצועי אמיתיים שקשובים ללקוחות שלהם. משרדו של אמנון גולן הוא משרד עורכי דין סכסוך בעסקים משפחתיים שפועל ברגישות גדולה, מתוך עניין גדול ותוך הקשבה והבנה. לעתים, סכסוכים פנימיים בעסקים משפחתיים הם ממש חלקים בלתי נפרדים מסך ההתנהלות ומאוד קשה להימנע מהם. 

כולנו שמענו על סכסוכים משפחתיים שנמשכים על פני דורות וזהו מצב לא רצוי לאף משפחה. רק גורם בלתי תלוי, רגיש ומקצועי, אשר יודע לסקור את הנסיבות, יידע מה ראוי לעשות ובאילו צעדים כדאי לנקוט. אנו, משרד עורכי דין אמנון גולן ושות’, יודעים איך לעזור לכם לשמר את האיזון העדין בין השיקולים וההחלטות העסקיים לבין המשפחתיים, ומאמינים כי ניתן בהחלט לגשר על פערים רבים ואף למנוע אותם בעסקים המשפחתיים.

ליטיגציה אזרחית

תביעות אזרחיות המגיעות לכתלי בית המשפט מגיעות לדיונים מול שופט כאשר לצד התובע ולצד הנתבע יש אפשרות להעלות טענות בנוגע

קרא עוד >

כתבה בכאן דרום

באם הואשמת באישום פלילי, לא משנה באיזה תיק מדובר, תזדקק באופן מידי לעורך דין מנוסה ומקצועי בפלילים שיציב את צרכיך

קרא עוד >