משרד עורכי דין סכסוך שותפים

בעלי עסק עם שותפים? הגעתם למצב של סכסוך? לא פעם עולים סיפורים של אנשי עסקים אשר טוענים שרימו אותם, גנבו להם פטנטים ופירקו את העסק שהם בנו במו ידיהם. כאשר זה קורה עם שותף או בן משפחה זה יכול גם להגיע לערכאות משפטיות. כאשר אין פתרון מוסכם ואין דרך לנהל את הסכסוך בין שני הצדדים, ניתן לתת לבית המשפט להכריע בסוגיות העולות בנושא הסכסוך. 

משרד עורכי דין סכסוך שותפים מייצג בעלי עסקים אשר נפגעו מפעולה עסקית של שותף לעסק. הייצוג מתחיל בניסוח ועריכת כתב תביעה או כתב הגנה, תלוי מי תבע ראשון, והכנת הטענות לדיונים בבית המשפט.

משרד עורכי דין סכסוך בעסק משפחתי

אחד מסוגי הסכסוכים אשר יכול להיגרר מסכסוך עסקי לאישי הוא סכסוך על רקע משפחתי בתוך העסק. עסקים משפחתיים יכולים להיגרר לסכסוכים כספיים אשר עוברים מהמישור העסקי למישור המשפחתי. במקרים מסויימים הסכסוכים הללו מגיעים לבתי משפט וההחלטה לגבי פתרון הסכסוך מונחת בידי השופטים. 

אם אתם נמצאים בסכסוך משפחתי בתוך העסק שלכם ולא מוצאים פתרון לסכסוך, כדאי לכם לפנות למשרד עורכי דין סכסוך בעסק משפחתי אשר יוכל לייצג אתכם בדיונים בבית המשפט.

ניהול סכסוכים בעסקים משפחתיים בבית המשפט

כל ניהול סכסוך, אם הוא על רקע משפחתי או על רקע עסקי, כדאי שיתבצע על-ידי גורם מקצועי חיצוני לסכסוך. ברגע שיש גורם חיצוני המגיע לנהל את הסכסוך, אז ניתן להתקדם לפתרון מוסכם עבור שני הצדדים, בעיקר בסכסוכים בעסקים משפחתיים.

איך מטפלים בסכסוך בעסקים משפחתיים?

אם שאלתם את עצמכם איך מטפלים בסכסוך בעסקים משפחתיים, וודאי תשמחו לדעת שיש אנשי מקצוע שיוכלו לענות לכם על השאלה – אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ מציע לכם ייעוץ וליווי משפטי במקרים של סכסוך על רקע עסקי. אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ נחשב למשרד עורכי דין סכסוך שותפים המקצועי ביותר עם צוות מצויין שמטפל במאות תיקים בכל שנה על רקע סכסוך עסקי.

משרד עורכי דין סכסוך שותפים של אמנון גולן ושות’

לתיאום פגישה עם צוות אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’, השאירו את הפרטים האישיים שלכם או של העסק שלכם באתר ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם האפשרי לתיאום מועד לפגישה.

ליטיגציה אזרחית

תביעות אזרחיות המגיעות לכתלי בית המשפט מגיעות לדיונים מול שופט כאשר לצד התובע ולצד הנתבע יש אפשרות להעלות טענות בנוגע

קרא עוד >

כתבה בכאן דרום

באם הואשמת באישום פלילי, לא משנה באיזה תיק מדובר, תזדקק באופן מידי לעורך דין מנוסה ומקצועי בפלילים שיציב את צרכיך

קרא עוד >