משרד עורכי דין הסכמי מכירה

גם בתקופות לא פשוטות, שוק הנדל”ן בישראל משגשג, גם במרכז הארץ וגם בפריפריות. למעשה שוק הנדל”ן כל הזמן בצמיחה. הדבר משרת אל כלל האוכלוסיה, הן את בעלי הדירות והנכסים, הן את הקונים, והן את הסוכנים ומשרדי עורכי הדין של תחום המקרקעין. מסיבה זו, ישנן מיטב משרדים הפרוסים בכל רחבי הארץ שעוסקים בתחום הנדל”ן והמקרקעין, אך השרות שתקבלו במשרדו של אמנון גולן, לא משתווה לשום משרד אחר. 

משרדו של אמנון גולן הוא משרד עורך דין הסכמי מכירה, משרד עורך דין הסכמי מכר, משרד עורך דין הסכמי רכישה ועוד מגוון שרותים בתחום. משרד “אמנון גולן משרד עורכי דין ושות'” הוקם על ידי עו”ד אמנון גולן. המשרד קיים כבר 12 שנים, ויש בו חמישה עורכי הדין מובילים. בנוסף משרד עורך דין הסכמי מכירה של אמנון גולם, מתמחה ומעניק שרות לתחומי הנזיקין. 

המשרד עוסק בתחום האזרחי/מסחרי, ליטיגציה אזרחית, ירושות, עיזבונות, מקרקעין, ובתחומי תמ”א 38 (חיזוק בפני רעידות אדמה). משרד עורך דין הסכמי מכירה וכן משרד עורך דין להסכמי רכישה של אמנון גולן, הוא משרד שמתמחה בתחום המקרקעין, עם ותק ונסיון רבים, עם מודעות לאיכות השרות, כשהכל נעשה במקצועיות מירבית וביעילות, כי אין כמו שילוב של בקיעות ונסיון כדי להפוך משרד עורך דין הסכמי מכירה וכן משרד עורך דין הסכמי רכישה, לאחד המשרדים המובילים בתחום המקרקעין.

אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ מבינים כי רכישה או מכירה של דירה היא מן העסקאות הגדולות שאנו עושים במהלך חיינו. מסיבה זו, אנו ממליצים לעשות אותה אצלנו בצורה מקצועית, נבונה והכי חשוב – כשאנו רואים את טובתכם לנגד עינינו. עסקת נדל”ן שנעשית בצורה לא נכונה עלולה לעלות הרבה יותר מאשר שכר טרחה של משרד עורך דין להסכמי רכישה או שכר טרחה של משרד עורך דין הסכמי מכר.

אנו במשרדו של אמנון גולן עורכי דין ושות’ מקפידים על רישיונות ברי תוקף מאת משרד המשפטים שמתחדשים מדי שנה. עורכי הדין במשרדנו מעורים בכל הקשור לנדל”ן באזור הגאוגרפי בו נמצא המשרד, אך במידת הצורך מכינים את עצמם ולומדים אזורים אחרים. אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ הוא משרד איכותי ומקצועי בו תקבלו את המקסימום.

ליטיגציה אזרחית

תביעות אזרחיות המגיעות לכתלי בית המשפט מגיעות לדיונים מול שופט כאשר לצד התובע ולצד הנתבע יש אפשרות להעלות טענות בנוגע

קרא עוד >

כתבה בכאן דרום

באם הואשמת באישום פלילי, לא משנה באיזה תיק מדובר, תזדקק באופן מידי לעורך דין מנוסה ומקצועי בפלילים שיציב את צרכיך

קרא עוד >