משרד עו”ד הסכמי מכירה

מכירה או קניה של נכס הם תהליכים הדורשים רישום, טיפול במסמכים ובעיקר בדיקת הסכמים אשר מביאים לכתב את הזכויות והחובות של הצד הקונה ושל בעל הנכס. כאשר אנו באים לחתום על הסכם מכירה, יש מספר נושאים שצריך לבדוק:

בדיקת נסח הטאבו והרישום המעודכן ביותר של הנכס.
בדיקת התכנון המקורי של הנכס.
הגשת הצהרה למס שבח.
בדיקת הזכויות במנהל מקרקעי ישראל.
בדיקה של טיוטת ההסכם הסופי.

בכדי לבצע את הבדיקות החשובות הללו לפני חתימה על ההסכם, מומלץ לפנות לליווי משפטי של עורך דין מומחה בדיני מקרקעין. עורך דין לדיני מקרקעין ידע לבדוק את ההסכם על כל פרטיו ולסייע לכם במשא ומתן עד לחתימה הסופית. בנוסף, עורך דין מקצועי יוכל לתת לכם חוות דעת לגבי העסקה כולה והאם היא כדאית מבחינת המיסוי והזכויות שיהיו לכם על הקרקע. אם מצאתם את עסקת חלומכם, כדאי שתתייעצו עם משרד עו”ד הסכמי מכירה לפני ביצוע החתימה.

משרד עו”ד הסכמי מכר לעסקאות יד שנייה ועסקאות מקבלן

לכל עסקת נדל”ן יש את ההיבטים החשובים שלה, בעיקר אם זו עסקה של בית או דירה יד שנייה בהשוואה לעסקת מכירה של דירה מקבלן. ההתחייבויות של קבלן שזה עתה סיים לבנות עבורכם את הדירה או הבית הן שונות מנכס יד שנייה למכירה. כדאי להכיר את הזכויות שלכם בתור בעלי דירה או בית חדשים כאשר אתם הראשונים לאכלס את הנכס. 

משרד עו”ד הסכמי מכר ילווה אתכם לאורך כל תהליך המשא ומתן מול הקבלן ויבדוק את החוזה בצורה מקצועית על מנת לוודא כי כל הזכויות שלכם מובאות על הכתב בהסכם עצמו.

פנייה למשרד עו”ד הסכמי רכישה

אם החלטתם לפנות למשרד עו”ד הסכמי רכישה, מומלץ לכם לפנות לאמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ הנחשב לאחד המשרדים המובילים בתחום המקרקעין.

עריכת חוזים דרך משרד עו”ד להסכמי רכישה

צוות אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ ישמח לערוך עבורכם את החוזה הרכישה של הנכס ולספק לכם שירות ברמה גבוהה של משרד עו”ד להסכמי רכישה מהטובים בארץ.

משרד עו”ד הסכמי מכירה של אמנון גולן ושות’

התקשרו עכשיו למספר הטלפון של משרד עו”ד הסכמי מכירה אמנון גולן ושות’ ותקבלו את הייעוץ והליווי המשפטי הטוב ביותר.

ליטיגציה אזרחית

תביעות אזרחיות המגיעות לכתלי בית המשפט מגיעות לדיונים מול שופט כאשר לצד התובע ולצד הנתבע יש אפשרות להעלות טענות בנוגע

קרא עוד >

כתבה בכאן דרום

באם הואשמת באישום פלילי, לא משנה באיזה תיק מדובר, תזדקק באופן מידי לעורך דין מנוסה ומקצועי בפלילים שיציב את צרכיך

קרא עוד >