מקרקעין

עסקאות נדל”ן מתבצעות בישראל בכל יום ומי שאחראים על סגירת העסקאות הללו מבחינה משפטית הם עורכי הדין העוסקים בנושאי מקרקעין. תחום המקרקעין בישראל הוא אחד מהתחומים המשפטיים המורכבים ביותר ונדרש ניסיון וידע רב מצד עורכי הדין בכדי לייצג צד מסויים בהסכם או בתביעת מקרקעין. 

עורך דין העוסק בתחום המקרקעין מסייע בתהליכים שונים וחשובים כגון:
מכירה של דירה או בית צמוד קרקע.
קניית דירה או בית קרקע.
קנייה ומכירה של נדל”ן מסחרי.
העברת נכס במתנה לגורם אחר.
הליכי פרוייקטים של תמ”א 38-1 ופרוייקטים של תמ”א 38-2.
מיסוי של עסקאות מקרקעין.
רישום זכויות על-פי צו ירושה או צוואה.
העברת זכויות נכס נדל”ן המגיע מירושה.

בכל תהליך כזה יש תתי תחומים ולכן דיני המקרקעין הם מורכבים ודורשים מקצועיות ברמה גבוהה על מנת לטפל בכל הפעולות הללו בצורה נכונה שתשרת את האינטרסים של הצד המיוצג.
במקרים של הגשת כתב תביעה בנוגע למקרקעין, עורך הדין ילווה את הנאשם בדיונים בבית המשפט ויספק לו ייצוג הולם לטענות ההגנה שיועלו בדיונים.

 

ניסוח ובדיקה של חוזי מכר לנכסים

בכל עסקת נדל”ן עומד החוזה כבסיס משפטי לעסקה. הבסיס המשפטי אינו מבטיח כי הצד השני יעמוד בהתחייבויותיו ולכן יש חשיבות רבה לבדיקה מדוקדקת של החוזה בטרם החתימה.

בדיקת החוזה על-ידי עורך דין בתחום הנדל”ן מאפשרת להגיע למשא ומתן יעיל יותר מול הצד השני ולעמוד על ההגנות הנדרשות בחוזה בכדי לשמור על האינטרסים של הצד המיוצג על-ידי עורך דין.

תיאום פגישה עם עורך דין בתחום המקרקעין

בכדי לקבל ליווי משפטי להליכים הנוגעים לנדל”ן ולמקרקעין, מומלץ לפנות לאמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ הכולל עורכי דין מהשורה הראשונה בתחום המקרקעין, בעלי ניסיון רב בליווי משפטי בנושאי נדל”ן שונים כגון הליכי בנייה, רישום בטאבו ומייצג לקוחות במגוון רחב של עסקאות נדל”ן בכל רחבי הארץ.

אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ מציע – ליווי וייעוץ משפטי בנושאי מקרקעין

צוות אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ מציע שירות אישי ומקצועי לכל הליך מקרקעין ונדל”ן הכולל ליווי מלא לעסקאות, ניסוח ובדיקת חוזים, ליווי משפטי לתכנון ובנייה וייצוג מקצועי בבתי המשפט.

תעבורה

התחום המשפטי של דיני התעבורה הוא אחד התחומים העמוסים ביותר היום בבתי המשפט וניתן לראות מאות ואלפי תיקים המגיעים לבתי המשפט בתחום ייחודי זה. אם כן, הדרישה לייצוג משפטי בדיני תעבורה היא משמעותית.

המשך לקרוא

פלילי

הדין הפלילי בישראל מוסדר בחוק העונשין ובחקיקות נוספות אשר הועלו במהלך השנים. עבירה פלילית היא למעשה התנהגות שלילית הפוגעת בחיי החברה במדינת ישראל והיא פועלת כנגד החוקים הכתובים בדין הפלילי.

המשך לקרוא

מקרקעין

עסקאות נדל"ן מתבצעות בישראל בכל יום ומי שאחראים על סגירת העסקאות הללו מבחינה משפטית הם עורכי הדין העוסקים בנושאי מקרקעין. תחום המקרקעין בישראל הוא אחד מהתחומים המשפטיים המורכבים ביותר .

המשך לקרוא

תביעות נזיקין

דיני הנזיקין בבתי המשפט בישראל דנים ב-2 נושאים עיקריים הנוגעים לכל אחד אשר תובע אחריות של צד אחר לנזק פיזי או אישי הנגרם לו: אחריות הנתבע, אם קיימת או לא על הנזק.

המשך לקרוא

דיני משפחה

נהוג לחשוב כי דיני משפחה מתייחסים לנושא גירושין בלבד, אך למעשה זהו תחום רחב מאוד העוסק בנושאים הנוגעים לזכויות והחובות של אדם בישראל בהתאם לסטטוס האישי שלו.

המשך לקרוא

הוצאה לפועל

דיני הוצאה לפועל מסדירים את השלבים של ההליך המורכב של הוצאה לפועל המיועד לטיפול של רשות האכיפה והגבייה בישראל. זהו הליך בירוקרטי ומשפטי אשר יכול להשפיע באופן משמעותי על העתיד הכלכלי.

המשך לקרוא