ליטיגציה אזרחית

תביעות אזרחיות המגיעות לכתלי בית המשפט מגיעות לדיונים מול שופט כאשר לצד התובע ולצד הנתבע יש אפשרות להעלות טענות בנוגע לתביעה. הדיונים הללו מנוהלים ברוב המקרים עם עורכי דין העוסקים בליטיגציה אזרחית. הליטיגציה היא למעשה תחום מקצועי מאוד חשוב בתחום המשפט ומאפשר לעורכי הדין להשתמש בכישוריהם הוורבליים בכדי לייצג את האינטרסים של הצד אותו הם מייצגים.

ליטיגציה במקרקעין אזרחית ומסחרית

נושאי מקרקעין נחשבים לנושאים מורכבים ביותר המצריכים ידע רב בכדי להביא אותם לייצוג בבית המשפט. תביעה הנוגעת לנושאי מקרקעין מקדימים לה חתימת מסמכים, חוזים ואישורים אשר הופכים להיות חלק מהדיונים בבתי המשפט. בכדי שעורך הדין אשר מייצג אתכם בדיונים בערכאות המשפטיות יקדם אתכם למטרות שלכם בתביעה, כדאי לשכור את שירותיו של עורך דין מומחה בתחום ליטיגציה במקרקעין. נושא המקרקעין בבית המשפט יכול להיות על רקע סכסוך של אזרחים על שטח או שווי שטח או על רקע מסחרי.

ליטיגציה מסחרית וניהול עסקאות מקרקעין

עסקאות מקרקעין מורכבות של חברות, משקיעים ובתי עסק יכולות להביא לפגיעה כלכלית של אחד או יותר מהצדדים. באמצעות ליטיגציה מסחרית ניתן לייצג את האינטרסים של כל צד בהסכם המקרקעין. כאשר יש פגם בניהול עסקת מקרקעין מסויימת, ניתן לפנות לבית המשפט ולהגיש תביעה שתשרת את האינטרסים של הנפגעים, אם זה בפיצוי כספי ואם זה בהעברה של נכס מיד אחת ליד אחרת.

למי מומלץ לפנות לשירותי ליטיגציה מקרקעין?

כל אדם או בעל עסק אשר ביצע עסקת נדל”ן ומצא את עצמו נפגע ממנה כלכלית, יכול לקבל ליווי משפטי צמוד של עורך דין מומחה בליטיגציה מקרקעין ולהיות מיוצג בבית המשפט. הדיונים בבתי המשפט הם קריטיים להצלחת התביעה ולכן יש חשיבות בבחירה הנכונה של עורך דין ליטיגציה אזרחית. אחד המשרדים החזקים ביותר בליטיגציה וייצוג בבתי המשפט הוא משרד עורכי דין אמנון גולן ושות’. צוות אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ יספק לכם ייצוג הולם בבית המשפט עם עורכי דין מצויינים ומנוסים בתחום הליטיגציה על מנת שתוכלו לקבל את הפיצוי או הרכוש המגיע לכם על-פי החוק.

אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ ליטיגציה אזרחית

לפניה לצוות אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’, השאירו את הפרטים האישיים שלכם באתר או התקשרו ישירות למשרד.

ליטיגציה אזרחית

תביעות אזרחיות המגיעות לכתלי בית המשפט מגיעות לדיונים מול שופט כאשר לצד התובע ולצד הנתבע יש אפשרות להעלות טענות בנוגע

קרא עוד >

כתבה בכאן דרום

באם הואשמת באישום פלילי, לא משנה באיזה תיק מדובר, תזדקק באופן מידי לעורך דין מנוסה ומקצועי בפלילים שיציב את צרכיך

קרא עוד >