הסכם ממון בין ידועים בציבור

בני זוג אשר מחליטים לא למסד את הקשר שלהם באמצעות חתונה אך מנהלים חיי זוגיות ושותפות ביחד, כדאי שישקלו לחתום על הסכם ממון בין ידועים בציבור. הסכם ממון למעשה מגן על הנכסים והרכוש שכל אחד מבני הזוג צבר במהלך חייו. את ההסכם מומלץ לנסח יחד עם עורך דין ולחתום עליו לאחר הגעת הסכמה לכל הנושאים בהסכם.

עריכת הסכם ממון ידועים בציבור עם עורך דין

כאשר אנו ניגשים לניסוח הסכם ממון ידועים בציבור, צריך להיות ברור לנו מה הדרישות של כל אחד מבני הזוג בהסכם. המטרה היא בסופו של דבר משותפת והיא – ההגנה על האמצעים הפיננסיים של כל צד ביחסים. בני זוג מבוגרים שהקשר הרומנטי הנוכחי הוא פרק ב’ בחייהם, יוכלו למצוא את הסכם הממון לידועים בציבור ככלי חיוני לשמירה על האינטרסים הכלכליים שלהם ושל ילדיהם.

הסכם ממון לאחר נישואין – האם אפשרי?

מלבד ידועים בציבור, זוגות נשואים אשר לא קיבעו הסכמות בנוגע לחלוקת הרכוש בעת פרידה או מוות של אחד מבני הזוג, יכולים עדיין לעשות זאת גם שנים אחרי יום החתונה שלהם.
הסכם ממון לאחר נישואין יכול להפתיע אנשים רבים, אך במקרים מסויימים הוא אף נדרש ביותר עבור הקשר של בני הזוג.

הסכם ממון לפני נישואין (הסכם טרום נישואין)

אחד מהסכמי הממון הנפוצים ביותר הוא הסכם ממון לפני נישואין. כאשר אחד מבני הזוג או שניהם צברו נכסים וכסף במהלך השנים, יש להם את האפשרות לשמור על הרכוש שצברו בידיהם במקרה של גירושים. מוסד הנישואים כיום בישראל הוא עדיין המסגרת הזוגית של רוב האוכלוסייה אך מספר מקרי הגירושים עולה בכל שנה. לכן, חתימה על הסכם ממון עבור זוג לפני החתונה הוא חיוני ויכול לספק עתיד כלכלי ברור יותר לשני בני הזוג.

ניסוח הסכם ממון בין ידועים בציבור דרך אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’

בכדי שתוכלו להביא על כתב את ההסכמות שלכם לגבי הנכסים והרכוש אשר נמצא בידכם, אתם מוזמנים לפנות לאמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ בכדי לנסח הסכם ממון בין ידועים בציבור או הסכם ממון לזוגות נישואים. צוות אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ ישמח לבצע עבורכם ניסוח ועריכה של הסכם אשר ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר.

ליטיגציה אזרחית

תביעות אזרחיות המגיעות לכתלי בית המשפט מגיעות לדיונים מול שופט כאשר לצד התובע ולצד הנתבע יש אפשרות להעלות טענות בנוגע

קרא עוד >

כתבה בכאן דרום

באם הואשמת באישום פלילי, לא משנה באיזה תיק מדובר, תזדקק באופן מידי לעורך דין מנוסה ומקצועי בפלילים שיציב את צרכיך

קרא עוד >