הוצאת דיבה ולשון הרע

פגעו בשמכם הטוב? פגעו במוניטין העסקי שלכם? כדאי שתדעו שאתם לא לבד! בישראל מוגשות תביעות על הוצאת דיבה ולשון הרע כמעט בכל יום ואין סיבה שלא תעשו זאת גם אתם.
בעידן הדיגיטלי שאנו חיים בו היום, פגיעה בשם הטוב של אדם יכולה להופיע בצורות שונות, אם זה באמצעות פוסטים ברשתות החברתיות, כתיבת הודעות פוגעניות, שיתופים של שקרים על אדם מסויים ואם זה פגיעה במקום העבודה. אם אתם מרגישים פגועים ומאמינים כי נעשה לכם עוול, אל תחשבו פעמיים! תבדקו עם עורך דין האם המקרה שלכם מתאים לתביעה בבית משפט.

התנאים להגשת תביעה להוצאת דיבה בעבודה

אם נפגעתם ממילים או תכתובות של מנהלים שלכם בעבודה, תדעו שגם כאן יש צורך בבדיקה האם מגיע לכם פיצוי על לשון הרע. הוצאת דיבה בעבודה לא נחשבת למדוברת במיוחד אך היא הפכה לחלק חשוב היום בתביעות על לשון הרע.

האם כדאי להגיש תביעה על הוצאת דיבה בפייסבוק?

אחת הרשתות החברתיות בהן ישנה פגיעה משמעותית בשמם הטוב של האנשים היא רשת הפייסבוק. הגשת תביעה להוצאת דיבה בפייסבוק היא נפוצה מאוד היום וחשוב לדעת כי החלטות בתי המשפט בשנים האחרונות מתייחסות לנפגעים כדוברי אמת כאשר יש עדויות כתובות ומצולמות על מעשיו של הצד הפוגע.

פנייה לעורך דין להוצאת לשון הרע

בכדי לדעת האם כדאי לכם להגיש תביעה בנוגע להוצאת לשון הרע, אתם מוזמנים לפנות לאמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ ולקבל ייעוץ ראשוני בנוגע למקרה שלכם. מאות מקרים של פגיעה אישית ברשתות החברתיות ובמקומות העבודה אינם מגיעים לבתי המשפט. אל תהיו חלק מהסטטיסטיקה הזו ופנו עכשיו לאמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ בכדי להכין את כתב התביעה.

אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ מציע ייצוג משפטי בתביעת הוצאת דיבה ולשון הרע

אם אתם מחפשים אנשי מקצוע מנוסים בתחום תביעות הוצאת דיבה ולשון הרע, הגעתם למקום הנכון! צוות עורכי הדין של אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ מטפל בתיקים רבים בנושאים של לשון הרע ומלווה את התובעים לכל אורך הדיונים בבית המשפט. התקשרו עכשיו לצוות עורכי הדין של אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ והתחילו בתהליך התביעה שלכם.

ליטיגציה אזרחית

תביעות אזרחיות המגיעות לכתלי בית המשפט מגיעות לדיונים מול שופט כאשר לצד התובע ולצד הנתבע יש אפשרות להעלות טענות בנוגע

קרא עוד >

כתבה בכאן דרום

באם הואשמת באישום פלילי, לא משנה באיזה תיק מדובר, תזדקק באופן מידי לעורך דין מנוסה ומקצועי בפלילים שיציב את צרכיך

קרא עוד >