הוצאה לפועל

דיני הוצאה לפועל מסדירים את השלבים של ההליך המורכב של הוצאה לפועל המיועד לטיפול של רשות האכיפה והגבייה בישראל. זהו הליך בירוקרטי ומשפטי אשר יכול להשפיע באופן משמעותי על העתיד הכלכלי של בעל החוב ושל הנושים שלו. באמצעות פנייה לעורך דין לדיני הוצאה לפועל, ניתן לקדם את תהליך הגבייה או תהליך ההגנה מפני הנושים. בעלי חוב להוצאה לפועל יכולים למצוא את עצמם מואשמים בעבירות פליליות שדינם, במידה וישנה הרשעה, יכול להגיע לתקופות מאסר בפועל.

טיפול בתיקי הוצאה לפועל

על מנת שיהיה ניתן לטפל בתיקי הוצאה לפועל באופן משפטי ומקצועי, כדאי לפנות לעורך דין מנוסה בתחום הגבייה עבור הנושים או בתחום ההגנה לבעלי החוב. ליווי וייעוץ משפטי במקרים הללו הוא קריטי לקידום האינטרסים של כל צד בעניין.

הליכי גביית הוצל”פ וייצוג נושים

כחלק מתפקידו של עורך דין לדיני הוצל”פ ניתן לקבל את השירותים הבאים:
הכנת כתב תביעה נגד בעל החוב.
בקשה לפירוק חברות ועסקים עם חוב לספקים ולעובדים.
הגשת בקשות לחדלות פרעון ושיקום כלכלי (פשיטת רגל) כנגד חייבים.
ליווי משפטי של בנקים ועסקים הנמצאים בעמדת הנושים.
הליכים של בעלי החוב להוצל”פ

כאשר עורך הדין לדיני הוצאה לפועל מייצג את בעל החוב, הוא יכול לסייע לו מבחינה משפטית בנושאים הבאים:
הגשת בקשות לחדלות פרעון ושיקום כלכלי (פשיטת רגל) עבור בעלי החוב.
ניהול הסכמות בין הנושים לגבי החוב.
הגשת בקשות לאיחוד וניהול ההליכים להגנת בעלי החוב.
פנייה למשרד עורכי דין בתחום הוצל”פ

ייצוג וליווי משפטי בתחום הוצאה לפעול הוא חיוני הן לנושים והן לבעלי החוב. בכדי לקבל את הייעוץ המשפטי המקצועי ביותר לגבי דיני הוצאה לפועל, כדאי לפנות לאמנון גולן משרד עורכי דין ושות’. צוות אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ מציע לכם ליווי משפטי מלא לכל אורך ההליך המשפטי והבירוקרטי מול הוצאה לפועל בכדי לשמור על הזכויות שלכם ולדרוש את המגיע לכם במקרים של חוב שלא שולם.

עורך דין בתחום הוצאה לפועל של אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’

לתיאום פגישה עם צוות אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’, ניתן להתקשר למספר הטלפון המופיע באתר ולקבוע מועד מתאים ונוח לקידום ההליכים שלכם בהוצאה לפועל.

תעבורה

התחום המשפטי של דיני התעבורה הוא אחד התחומים העמוסים ביותר היום בבתי המשפט וניתן לראות מאות ואלפי תיקים המגיעים לבתי המשפט בתחום ייחודי זה. אם כן, הדרישה לייצוג משפטי בדיני תעבורה היא משמעותית.

המשך לקרוא

פלילי

הדין הפלילי בישראל מוסדר בחוק העונשין ובחקיקות נוספות אשר הועלו במהלך השנים. עבירה פלילית היא למעשה התנהגות שלילית הפוגעת בחיי החברה במדינת ישראל והיא פועלת כנגד החוקים הכתובים בדין הפלילי.

המשך לקרוא

מקרקעין

עסקאות נדל"ן מתבצעות בישראל בכל יום ומי שאחראים על סגירת העסקאות הללו מבחינה משפטית הם עורכי הדין העוסקים בנושאי מקרקעין. תחום המקרקעין בישראל הוא אחד מהתחומים המשפטיים המורכבים ביותר .

המשך לקרוא

תביעות נזיקין

דיני הנזיקין בבתי המשפט בישראל דנים ב-2 נושאים עיקריים הנוגעים לכל אחד אשר תובע אחריות של צד אחר לנזק פיזי או אישי הנגרם לו: אחריות הנתבע, אם קיימת או לא על הנזק.

המשך לקרוא

דיני משפחה

נהוג לחשוב כי דיני משפחה מתייחסים לנושא גירושין בלבד, אך למעשה זהו תחום רחב מאוד העוסק בנושאים הנוגעים לזכויות והחובות של אדם בישראל בהתאם לסטטוס האישי שלו.

המשך לקרוא

הוצאה לפועל

דיני הוצאה לפועל מסדירים את השלבים של ההליך המורכב של הוצאה לפועל המיועד לטיפול של רשות האכיפה והגבייה בישראל. זהו הליך בירוקרטי ומשפטי אשר יכול להשפיע באופן משמעותי על העתיד הכלכלי.

המשך לקרוא