דיני משפחה

נהוג לחשוב כי דיני משפחה מתייחסים לנושא גירושין בלבד, אך למעשה זהו תחום רחב מאוד העוסק בנושאים הנוגעים לזכויות והחובות של אדם בישראל בהתאם לסטטוס האישי שלו.
הנושאים המשפטיים הנוגעים לדיני משפחה כוללים בין היתר הסכמי ממון, נישואים, גירושין, פונדקאות, אימוץ, ירושות וצוואות. למעשה, תחום דיני משפחה נוגע כמעט לכל אזרח בישראל אם זה בנושאים של ירושה וצוואות ואם זה בנושאים הקשורים לחיי זוגיות.

ירושות, צוואות והסכמי ממון

נושא ירושות וצוואות הוא מורכב ולעיתים יש צורך בהחלטת בית משפט בכדי לקדם את תהליכי חלוקת העיזבון (רכוש, נכסים וכסף) של הנפטר. כאשר אין צוואה או כאשר יש צוואה וחלק מהיורשים חולקים עליה, הנושא יכול להתדיין בערכאות המשפטיות. נושא נוסף אשר יכול להביא לסכסוך בין בני משפחה או בני זוג, הם הסכמי ממון. על מנת ליישב סכסוכים משפטיים בנושאי ירושות, צוואות והסכמי ממון, ניתן לקבל ייעוץ משפטי מקצועי מעורך דין מומחה לדיני משפחה. דיונים משפטיים בנוגע לדיני משפחה עולים לדיון בבית המשפט השלום אשר אחראי על דיני המשפחה בישראל.

עורך דין לענייני גירושין

אחד הנושאים הרלוונטיים ביותר היום בתחום דיני משפחה הוא נושא הגירושין. עם אחוז הולך וגדל כל שנה של מספר הזוגות המתגרשים, ישנו ביקוש רב לייצוג וליווי משפטי של עורך דין לענייני גירושין. הסכמות בנוגע לתהליך גירושין רלוונטיות לבני הזוג ולילדים המשותפים שלהם ולעיתים מציאת הסכמות משותפות בין בני הזוג בליווי עורך דין, היא הדרך הטובה ביותר להתמודד עם המצב הרגיש של פרידה ופירוק התא המשפחתי. בית המשפט בישראל שם לעצמו מטרה לשמור על טובת הילד בדיונים הנוגעים למשמורת על הילדים ובדיונים הנוגעים לתשלום דמי מזונות.

אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ מציע – עורך דין לדיני משפחה

בחיפוש אחר עורך דין לענייני משפחה, אפשר למצוא את אחד המשרדים המקצועיים ביותר בישראל – משרד עורכי דין אמנון גולן ושות’. משרד עורכי דין אמנון גולן ושות’ מלווה לקוחות בכל הארץ בתחום דיני המשפחה ומסייע לזוגות הנמצאים בתהליך גירושין או יורשים להגיע לפתרונות משפטיים אשר ישמרו על האינטרסים האישיים שלהם ועל הזכויות שלהם על-פי חוקי דיני משפחה בישראל.

תעבורה

התחום המשפטי של דיני התעבורה הוא אחד התחומים העמוסים ביותר היום בבתי המשפט וניתן לראות מאות ואלפי תיקים המגיעים לבתי המשפט בתחום ייחודי זה. אם כן, הדרישה לייצוג משפטי בדיני תעבורה היא משמעותית.

המשך לקרוא

פלילי

הדין הפלילי בישראל מוסדר בחוק העונשין ובחקיקות נוספות אשר הועלו במהלך השנים. עבירה פלילית היא למעשה התנהגות שלילית הפוגעת בחיי החברה במדינת ישראל והיא פועלת כנגד החוקים הכתובים בדין הפלילי.

המשך לקרוא

מקרקעין

עסקאות נדל"ן מתבצעות בישראל בכל יום ומי שאחראים על סגירת העסקאות הללו מבחינה משפטית הם עורכי הדין העוסקים בנושאי מקרקעין. תחום המקרקעין בישראל הוא אחד מהתחומים המשפטיים המורכבים ביותר .

המשך לקרוא

תביעות נזיקין

דיני הנזיקין בבתי המשפט בישראל דנים ב-2 נושאים עיקריים הנוגעים לכל אחד אשר תובע אחריות של צד אחר לנזק פיזי או אישי הנגרם לו: אחריות הנתבע, אם קיימת או לא על הנזק.

המשך לקרוא

דיני משפחה

נהוג לחשוב כי דיני משפחה מתייחסים לנושא גירושין בלבד, אך למעשה זהו תחום רחב מאוד העוסק בנושאים הנוגעים לזכויות והחובות של אדם בישראל בהתאם לסטטוס האישי שלו.

המשך לקרוא

הוצאה לפועל

דיני הוצאה לפועל מסדירים את השלבים של ההליך המורכב של הוצאה לפועל המיועד לטיפול של רשות האכיפה והגבייה בישראל. זהו הליך בירוקרטי ומשפטי אשר יכול להשפיע באופן משמעותי על העתיד הכלכלי.

המשך לקרוא