גביית חובות בהוצאה לפועל

כאשר יש חוב עבור אדם פרטי או בית עסק, ניתן להגיש בקשה לפתיחת תיק בהוצאה לפועל. גוף ההוצאה לפועל שייך למשרד המשפטים ומהווה את הכלי לאכיפה וגבייה בין היתר במצבים של חובות, משכנתאות, שעבודים ושקים חוזרים. אם חייבים לכם כספים במסגרת הסכם חתום או דרך תשלום שחזר או לא בוצע, אל תהססו להגיש בקשה לפתיחת תיק בהוצאה לפועל. את התהליך הבירוקרטי של פתיחת תיק ומעקב אחר האכיפה והטיפול במקרה שלכם, מומלץ לעשות יחד עם עורך דין מקצועי העוסק בתחום ההוצאה לפועל. גביית חובות בהוצאה לפועל יכולה
להתארך הרבה מעבר לצפוי ולפגוע כלכלית בכם או בבית העסק שלכם. לכן, פנייה לעורך דין עם נסיון בתחום ההוצאה לפועל, יכול לסייע לכם להביא לסיום הפרשה בצורה יעילה ובסכום המגיע לכם.

כיצד מבצעים גביית חובות הוצאה לפועל?

הליך גביית חובות הוצאה לפועל יכול להתעכב בגלל סיבות רבות ואחת מהן היא אי היכולת של החייב להחזיר את החוב אליכם. במידה ובעל החוב טוען כי אינו חייב לכם כספים או אינו חייב לכם את הסכום שאתם דורשים, התיק יכול לעבור לערכאות המשפטיות. במקרה זה מומלץ לקבל ייעוץ וליווי משפטי להכנת כתב התביעה נגד בעל החוב וקבלת ייצוג משפטי בדיונים העתידיים בבית המשפט.

גביית תיקי הוצאה לפועל באמצעות עורך דין

בכדי שתוכלו לקדם את תהליך גביית תיקי הוצאה לפועל, אתם מוזמנים לפנות לאמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ המציע ליווי משפטי מקצועי לתהליך הגבייה של החוב מהחייב.

קביעת פגישה עם משרד עו”ד גביית חובות בהוצאה לפועל

לפרטים נוספים על שירות משרד עו”ד גביית חובות בהוצאה לפועל של אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’, השאירו את הפרטים האישיים שלכם באתר המשרד, ונציג המשרד יחזור אליכם בהקדם בכדי לטפל בנושא החוב באופן יעיל ומקצועי.

אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ מציע – גביית חובות בהוצאה לפועל

אמנון גולן משרד עורכי דין ושות’ מטפל בגביית חובות בהוצאה לפועל כבר מעל ל-12 שנה בעזרת צוות עורכי הדין מהטובים ביותר בתחומם. ברגע שבחרתם באמנון גולן משרד עורכי דין ושות’, תדעו שבחרתם בעורכי הדין הטובים ביותר לייצג אתכם מול בעל החוב.

ליטיגציה אזרחית

תביעות אזרחיות המגיעות לכתלי בית המשפט מגיעות לדיונים מול שופט כאשר לצד התובע ולצד הנתבע יש אפשרות להעלות טענות בנוגע

קרא עוד >

כתבה בכאן דרום

באם הואשמת באישום פלילי, לא משנה באיזה תיק מדובר, תזדקק באופן מידי לעורך דין מנוסה ומקצועי בפלילים שיציב את צרכיך

קרא עוד >